İsrail Vizesi

İsrail Vizesi

İsrail Vizesi

İsrail Vizesi Hakkında Her Şey

İsrail vizesi kimler alabilir, nasıl alınır, önemli noktalar ve İsrail vizesi başvurusunda dikkat edilmesi gerekenler nelerdir, İsrail vizesi için gerekli evraklar hangileridir, İsrail vizesi ücretleri ne kadar, vize başvurumun sonucu kaç günde belli olur? İsrail vizesi için Danışmanlık Hizmeti Almalı mıyım?

İsrail vizesi hakkındaki tüm bu sorularınızın cevabını, meslek durumunuza göre hazırlanması gereken evrak listeleri, ücretleri ve tüm merak ettiklerinizi aşağıda bulabilirsiniz.

İsrail Vizesi Nasıl Alınır?

Sizi Hiç Yormadan Vize İşlemlerinizi Tamamlıyoruz

1. Adım: Bizimle İletişime Geçin

Durumunuzu analiz ediyoruz ve size özel evrak listesini ücretsiz gönderiyoruz.

2. Adım: Evrakları Bize Ulaştırın

Gönderdiğiniz evrakları kontrol edip dosyanızı başvuruya hazır hale getiriyoruz.

Son Adım: İşlem Tamamlandı

Pasaportunuzu konsolosluktan biz alıyoruz ve size iletiyoruz.

İsrail Vizesi Hakkında Genel Bilgi

İsrail vizesi almak diğer ülkelere kıyasla çok daha kolaydır. Ancak burada küçük bir zorluk vardır ki bireysel olarak İsrail Ankara Büyükelçiliği’ne giderek başvuru yapması gerekmektedir. Schengen, İngiltere, Amerika gibi pasaportunuzu teslim etmeniz ve konsolosluk tarafından pasaportunuza İsrail vizesi’nin yapıştırılması gerekmektedir.

Yukarıda bahsettiğim gibi elçiliğe tek başınıza giderseniz vize başvurunuzu gerçekleştirirsiniz. Ancak bu zaman alan ve yorucu bir iş olacaktır. Bizimle çalışırsanız, sizin adınıza bu işlemleri biz gerçekleştiriyoruz. Tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmeniz ve daha sonra durumunuza uygun evrakları bize göndermeniz olacaktır.