Yeni Zelanda Vizesi

Yeni Zelanda Vizesi

Yeni Zelanda Vizesi

Yeni Zelanda Vizesi, Kimler Alabilir, Nasıl Alınır, Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Yeni Zelanda vizesi kimler alabilir, nasıl alınır, önemli noktalar ve Yeni Zelanda vizesi başvurusunda dikkat edilmesi gerekenler nelerdir, Yeni Zelanda vizesi için gerekli evraklar hangileridir, Yeni Zelanda vizesi ücretleri ne kadar, vize başvurumun sonucu kaç günde belli olur? Yeni Zelanda vizesi için Danışmanlık Hizmeti Almalı mıyım?

Yeni Zelanda vizesi hakkındaki tüm bu sorularınızın cevabını, meslek durumunuza göre hazırlanması gereken evrak listeleri, ücretleri ve tüm merak ettiklerinizi aşağıda bulabilirsiniz.

Yeni Zelanda Vizesi Hakkında Genel Bilgi

Yeni Zelanda’ya turistik, ticari, aile ziyaret veya öğrenci eğitim amacıyla seyahat etmek isteyen Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının Yeni Zelanda vizesi almak zorundadır. Yeni Zelanda’ya vize başvuruları ilgili vize randevu biriminin online randevu sitemine üzerinden kayıt alınarak yapılmaktadır. Ardından seyahat amacınıza ve mesleki statünüze göre konsolosluk tarafından istenilen evraklarla sisteme vize başvurusu yapılması gerekir. Yeni Zelanda tüm T.C. pasaport sahiplerinden, pasaport türüne bakılmaksızın vize talep etmektedir.

Yeni Zelanda Vizesi İçin Temel Evraklar

Yeni Zelanda vize başvuru işlemlerinde tüm evrakların okunaklı birer fotokopisinin alınması zorunludur. Tüm belgeler A4 boyutunda olmalıdır. Yeni Zelanda vize başvurusu online doldurulmaktadır. Pasaportun aslı ve iletişim bilgileri ile BRS Global Vize olarak tarafımızca sorunsuz bir şekilde doldurulan online vize başvuru formu takibinde kişinin durumuna ve gidiş amacına bağlı olarak değişen evrakları titizlikle hazırlanarak ödeme dekontu ile birlikte Yeni Zelanda Konsolosluğu’na gönderilmektedir. Pasaportunuzu şahsen ya da kargo/kurye yolu ile de temini sağlanmaktadır.

Yeni Zelanda Vizesi Alırken Vize Türünüzü Doğru Seçin

Yeni Zelanda’ya yapılacak olan seyahatlerde seyahat amacınıza göre özel alınması gereken vize tipleri kişinin durumuna göre özenle belirlenmelidir. Online randevu sistemi üzerinden vize randevusu alınarak mesleki durumunuza ve seyahat amacınıza göre seçilen vize tipi için gerekli evraklar ile vize başvurusu yapılması gerekmektedir. Vize başvuru sürecini en doğru şekilde başlatmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Neden Vize Danışmanlık Hizmeti Almalıyım?

Aldığınız veya alacağınız danışmanlık hizmeti nasıl ve ne fayda sağlar, vize başvurunuz öncesinde doğru evrak temini ve takibi için doğru yönlendirme ve dosyanızın vize başvurunuz için doğru hazırlanması için vize başvurularınızda danışmanlık almanız yararınıza olacaktır. Ayrıca vize başvuru sonrası pasaport takibi ve vizenin onaylanması halinde vize başvuru merkezinden teslim alıp size ulaşımına kadarki takibini vize danışmanınız sağlayacaktır, ayrıca konsolosluğun istisnai durumlarda isteyeceği ek belgelerin takip edilip size iletilmesi ve gerekli durumlarda sizin adınıza temin edebilir ve konsolosluğa iadesi konusunda vize danışmanları işinizi hafifletmekte ve doğru yönlendirme konusunda destek olmaktadır. Yeni Zelanda vizesi hakkında detaylı bilgi ve yönlendirmeleri de danışmanınız size en uygun şekilde sağlayacak ve Yeni Zelanda vizesi alırken danışmanlarınız her daim yanınızda olacaktır.

Neden Uşak Vize ile çalışmalıyım?

Profesyonel ve deneyimli kadromuz ile alacağınız hizmete ve insana önem veriyoruz. Yeni Zelanda vizesi hakkında aradığınız tüm bilgilere sitemizden ulaşabilir ve profesyonel danışman arkadaşlarımızın danışmanlığında vizenizi sorunsuz bir şekilde alabilirsiniz.

Danışmanlık Hizmeti

Almalı mıyım, neden?

 • Doğru evrak temini ve takibi
 • Doğru yönlendirme
 • Başvuru sonrası pasaport takibi
 • İşinizi kolaylaştırmak
 • Zaman kazanmak
 • Olumlu sonuç almak

Schengen Vizesi Hakkında

Tarihi ve kısa bir bilgi

 • Adı: 14 Haziran 1985 – Schengen Anlaşması
 • Amacı: Dış sınırları kontrol etmek
 • Ortak adli sistemi ve polis iş birliğini güçlendirmek
 • İnsanların, malların, hizmetlerin ve anaparanın serbest ve kısıtlamasız dolaşımını sağlamak
 • 26 farklı Avrupa ulusundan oluşan bir bölge